Про насКомпанія «FRESH COFFEE» була заснована у 2015р. Основний профіль роботи – обсмаження натуральної кави, роздрібна та оптова торгівля свіжообсмаженою кавою, чаєм, какао та супутньою продукцією.


На балансі підприємства є декілька ростерів італійського та українського виробництва різної продуктивності, що дозволяє підтримувати постійну свіжість продукції. Для оцінки якості продукції використовується сучасне обладнання для змелення та приготування кави, що вкупі з більш, ніж десятирічним досвідом роботи в цій галузі дозволяє створювати продукцію найвищої якості та підтримувати її стабільність на належному рівні.

Наразі успішно реалізовано кілька проектів у форматі PRIVAT LABEL. Ми особливо піклуємося щодо якості приготування нашої кави для споживача, тому особлива увага приділяється своєчасним поставкам та роботі з персоналом – консультації, майстер-класи тощо.


Ми пропонуємо: 


Продукт стабільної якості


Обсмаження кави відбувається за індивідуальним профілем, який повторюється від партії до партії. Вся сировина офіційно завезена в Україну провідними трейдерами, в наявності є сертифікати встановленого зразка.


Навчання персоналу


100% нашого персоналу, задіяного в продажах та виробництві, є кваліфікованими бариста, які готові ділитися своїми знаннями та навичками. Наразі реалізовано декілька навчальних програм для персоналу таких закладів, як "Mamma Italia", "Булочная№1", "Mellrose", "Garden", "Spiсe Room", "Чашка" та ін. Розроблені стандартні навчальні програми для барменів та бариста різного рівня.


Технічне обслуговування та ремонти


Виробництво та персонал нашої компанії територіально розташовані в  м. Кривий Ріг, тому ви завжди можете розраховувати на своєчасну технічну підтримку. Для наших клієнтів ми пропонуємо послуги з діагностики, ремонту, настройки вашого обладнання для приготування кави.


Цінова політика


Ми притримуємось помірної цінової політики, завдяки якій ви отримуєте продукт найвищої якості без переплати за розкручений бренд. Існує гнучка система знижок. 


Індивідуальний підхід


Ми маємо можливість створювати унікальні кавові бленди з унікальним стилем обсмажування, який ідеально підходитиме для більшості гостей вашого закладу. Можемо створювати продукт під вашою власною торгівельною маркою (Private Label). 


Якщо ви розділяєте наші ідеали, будемо раді будь-якій співпраці!Слідкуйте за оновленнями та акціями

Щоб не пропустити важливі оновлення та акції слідкуйте за нами у соц. мережах